Wyświetl pojedynczy post
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 27.09.2011, 10:46
Kontuzja Maora zdarzyla sie w najlepszym momencie.
Chlopak rozpetal pieklo wokol siebie i potrzeba czasu na uspokojenie tego. Dwa - Gargula wreszcie zagra wieksza ilosc spotkan. Ja wciaz uwazam ze Lukaszowi brakuje cyklu meczowego. 5-6 kolejnych meczy po 90minut.
Jesli Maaskant zacznie szafowac na zmiane Jirsakiem i Gargula to nic z tego nie wyjdzie. Musi postawic na jednego - i tu mysle o Gargule.

Meliksona szkoda mi tylko w kontekscie meczow na Lazienkowskiej i w Kauflandzie.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując