Wyświetl pojedynczy post
cassius31krakow
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Kaźmirz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 27.09.2011, 10:14
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Rok temu nieobowiazywala bo juz wtedy bylismy Mistrzami
Może nie obowiązywała, ale na pewno się potwierdziła

A tak serio, to będzie bardzo ciężki mecz. Kadra, zwłaszcza w ofensywie, jest coraz węższa.
Poza tym będziemy po ciężkim wyjazdowym meczu. Dudu Biton gra w każdym meczu i mam nadzieję, że nie po Twente nie będzie "zajechany", ani tym bardziej nie nabawi się żadnego urazu.

Kluczem do sukcesu: uważna gra w obronie, zagęszczenie i mocny pressing w środku boiska. Tylko czy nasi gracze będą mieli tyle sił? Już po meczu z Ruchem wyglądali na wyczerpanych.
Odpowiedz cytując