mitmichael napisał(a):

|
Rok temu nieobowiazywala bo juz wtedy bylismy Mistrzami
|
Może nie obowiązywała, ale na pewno się potwierdziła
A tak serio, to będzie bardzo ciężki mecz. Kadra, zwłaszcza w ofensywie, jest coraz węższa.
Poza tym będziemy po ciężkim wyjazdowym meczu. Dudu Biton gra w każdym meczu i mam nadzieję, że nie po Twente nie będzie "zajechany", ani tym bardziej nie nabawi się żadnego urazu.
Kluczem do sukcesu: uważna gra w obronie, zagęszczenie i mocny pressing w środku boiska. Tylko czy nasi gracze będą mieli tyle sił? Już po meczu z Ruchem wyglądali na wyczerpanych.