Temat
:
Weźcie się do roboty
Wyświetl pojedynczy post
r02
Junior Member
Od: 06.2004
Offline
#
1379
27.09.2011, 09:51
Szukam siłowni na prądniku czerwonym, okolice ronda barei, moglby ktos cos polecic? Na razie jedyne co znalazłem sensownego to dako na majora, ale nie moge nigdzie znalezc zadnych opinii na jej temat.
r02
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do r02
Znajdź inne posty napisane przez r02