Wyświetl pojedynczy post
r02
Junior Member
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1379
Stary 27.09.2011, 09:51
Szukam siłowni na prądniku czerwonym, okolice ronda barei, moglby ktos cos polecic? Na razie jedyne co znalazłem sensownego to dako na majora, ale nie moge nigdzie znalezc zadnych opinii na jej temat.
Odpowiedz cytując