Ja zagram, że Pilzno strzeli @ 2.00. Twente - Wisła nie ruszam, bo głupio będzie się w....iać, jak wygramy.

Poza tym, paradoksalnie, to mecz w którym mamy największe szanse na wygraną biorąc pod uwagę prawo przewrotności losu. Może zagram coś na nas (dnb), jak już kursy pójdą w górę, bo na pewno masa osób zagra Twente.

Na dziś CSKA, Benfica i Trabzon- Lille X.
Edit: Chociaż może zagram Trabzon- Lille 2 dnb?