Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10100
Stary 27.09.2011, 09:32
Ja zagram, że Pilzno strzeli @ 2.00. Twente - Wisła nie ruszam, bo głupio będzie się w....iać, jak wygramy. Poza tym, paradoksalnie, to mecz w którym mamy największe szanse na wygraną biorąc pod uwagę prawo przewrotności losu. Może zagram coś na nas (dnb), jak już kursy pójdą w górę, bo na pewno masa osób zagra Twente. Na dziś CSKA, Benfica i Trabzon- Lille X.


Edit: Chociaż może zagram Trabzon- Lille 2 dnb?
Ostatnio edytowane przez pan Dudi : 27.09.2011 o godz. 15:37.
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując