Cytat:
|
A właśnie, że nie, warunki fizyczne mają tu mało do znaczenia. W Polsce już do małolata np do kadry Małopolski powołuje się piłkarzy za wzrost i potem mamy kilkudziesięciu drwali a żadnego piłkarza z techniką.
|
Właśnie chodzi mi o to aby takich piłkarzy za młodu już potrafić odstrzelić.
Należy patrzeć na motorykę, szybkość zwrotność itp bo to na każdej pozycji jest potrzebne. Dopiero wtedy uczyć techniki. Wiadomo że organizm dziecka sie jeszcze rowziwja ale pewne rzeczy widać już za młodu. Pewnie nie odkrywam tu ameryki, trzeba patrzeć na zachód, wcale nie tak daleko bo wystarczy do Niemiec.