WislaOnly napisał(a):

|
Jedno jest pewne, na wynik meczu Wisły z Legią będzie miała postawa obu drużyn w LE. ......
|
No właśnie. A przecież Wisła jedzie jak na ścięcie, podczas gdy Legia chyba jedyny mecz w tym sezonie w LE gra w charakterze lekkiego faworyta. A rzeczywiście, jak w Enshede dostaniemy w zęby 3 lub 4 jajo to będzie się bardzo ciężko pozbierać przed meczem na Łazienkowskiej.
Zważywszy na okoliczności - kontuzje, przemęczenie i fakt, że oba najbliższe mecze w cale nie muszą o niczym decydować, nastawiam się asekuracyjnie na dwa razy wpie. rdol Lepiej się miło rozczarować jakąś niespodzianką, niż potem zbierać strzępy z nadmuchanego balonu jak po Apoelu.