Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 27.09.2011, 06:23
WislaOnly napisał(a):Wyświetl post
Jedno jest pewne, na wynik meczu Wisły z Legią będzie miała postawa obu drużyn w LE. ......
No właśnie. A przecież Wisła jedzie jak na ścięcie, podczas gdy Legia chyba jedyny mecz w tym sezonie w LE gra w charakterze lekkiego faworyta. A rzeczywiście, jak w Enshede dostaniemy w zęby 3 lub 4 jajo to będzie się bardzo ciężko pozbierać przed meczem na Łazienkowskiej.

Zważywszy na okoliczności - kontuzje, przemęczenie i fakt, że oba najbliższe mecze w cale nie muszą o niczym decydować, nastawiam się asekuracyjnie na dwa razy wpie. rdol Lepiej się miło rozczarować jakąś niespodzianką, niż potem zbierać strzępy z nadmuchanego balonu jak po Apoelu.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując