wolfy napisał(a):

|
Mają i nie mają. werterstylowi chodziło raczej o badania pod względem predyspozycji do uprawiania zawodowego sportu. Takie badania prowadzi się w każdej większej akademii piłkarskiej, żeby na starcie odsiać tych ze słabymi kolanami etc. U nas jest selekcja naturalna - najwyżej któremuś coś .......nie i sam się wykluczy.
|
Jakby taka selekcja obowiązywała na świecie, nigdy nie mógłbyś np. oglądać popisów Ronaldo (tego jedynego prawdziwego, nie żelusia z Madrytu). Wg mnie jedynym kryterium powinny być umiejętności gry w piłkę.