Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14757
Stary 27.09.2011, 01:16
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Mają i nie mają. werterstylowi chodziło raczej o badania pod względem predyspozycji do uprawiania zawodowego sportu. Takie badania prowadzi się w każdej większej akademii piłkarskiej, żeby na starcie odsiać tych ze słabymi kolanami etc. U nas jest selekcja naturalna - najwyżej któremuś coś .......nie i sam się wykluczy.
Jakby taka selekcja obowiązywała na świecie, nigdy nie mógłbyś np. oglądać popisów Ronaldo (tego jedynego prawdziwego, nie żelusia z Madrytu). Wg mnie jedynym kryterium powinny być umiejętności gry w piłkę.
Odpowiedz cytując