CMSNero napisał(a):

chyba w 2005 roku...
dobry link : taki na serio , porownuje programy ilus tam partii , PO jak widac jest najbardziej niezdecydowana partia co za tym idzie najmniej mozna im ufac ...
http://www.wybory.xaa.pl/programy.html
|
wyjechałeś z kraju za rządów pis-u , i szczekasz na PO ?
nie, ja też nie jestem z / za PO.