Wyświetl pojedynczy post
labtec
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13934
Stary 27.09.2011, 00:48
CMSNero napisał(a):Wyświetl post
chyba w 2005 roku...

dobry link : taki na serio , porownuje programy ilus tam partii , PO jak widac jest najbardziej niezdecydowana partia co za tym idzie najmniej mozna im ufac ...

http://www.wybory.xaa.pl/programy.html

wyjechałeś z kraju za rządów pis-u , i szczekasz na PO ?



nie, ja też nie jestem z / za PO.