Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16833
Stary 26.09.2011, 23:27
wislakbgc napisał(a):Wyświetl post
Zaprzepaścił dwukrotnie szansę na zdobycie PP , a w tym sezonie prowadzony przez niego zespół nawet nie miał tej "szansy" , obecnie Lechia gra strasznie , w dodatku trzeba dodać że Kafarski sam sobie wybiera piłkarzy więc można go w pełni rozliczać z wyników zespołu , sami kibice Lechii chcą żeby odszedł , jak dla mnie głupia decyzja , bo ciężko znaleźć drugiego Lenczyka , a jak Kafarski będzie prowadził Lechię do końca rundy to tylko taka osoba mogłaby pomóc w uniknięciu spadku na wiosnę .
A ja radzę wstrzymać się z robieniem z Kafarskiego debila. Może i "weszło" napisało specjalnie poświęcony mu tekścik, ale zdrowiej podzielić go przez cztery. Dla nich jest tylko jeden trener w naszej lidze - Czesio "Mou" Michniewicz. Swego czasu darli łacha z Probierza. Już go nie ma w Jagiellonii - i co? Lepiej grają? Ale ważne, że Czesio ma robotę. A niedługo pewnie będzie potrzebował kolejnej

W Gdańsku ewidentnie piłkarzyki grają przeciw trenerowi. Jeżeli zarząd ugnie się raz, to później będzie już równia pochyła. Z Wisłą grali naprawdę dobrze, a później nagła niemoc ich dopadła? Bez jaj...

Znajdą lepszego trenera - to niech zastąpi Kafarskiego w przerwie między rundami. Ale nic na szybko i nic na siłę. W pierwszej kolejności skutki porażek muszą poczuć kopacze - tak, żeby to im przede wszystkim się to nie opłacało. Bo jeżeli w klubie zaczną rządzić takie mózgi jak Traore, jego menedżer i rodzina - to już z tego bagna długo nie wybrniecie.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując