westersyl napisał(a):

|
Sorry ale jeśli sam zawodnik nie daję jasnego sygnału ze chce zmianę tylko próbuje jeszcze rozbiegać to stan szkoleniowy na to nic nie poradzi.
|
Ale on przez te 20 minut tylko człapał po boisku utykając, bo nie był w stanie biegać, a przy każdej przerwie w grze siadał na murawie i z bólu łapał się za głowę. Moim zdaniem to był bardzo wyraźny sygnał, ze nie nadaje się do dalszej gry.