|
Mam nadzieję, że nasza obrona zagra lepiej bo mają w napadzie Radovica i Ljuboję i to właśnie ich boję się najbardziej, ale liczę, że każdy da z siebie nie 100 a 120% i powalczymy o 3 punkty i dodatkowo liczę na Bitona, który jest w niesamowitej formie - wszystko mu wchodzi !
Mistrzem Polski jest WISŁA !
|