Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16830
Stary 26.09.2011, 20:55
Elefant napisał(a):Wyświetl post
Fantastyczna sieczka w Warszawie.

Nasza wczorajsza gra (nie najlepsza skądinąd) w porównaniu z meczem "pretendentów" wyglądała jak angielski dżentelmen z laseczką i melonikiem przechadzający się po londyńskim parku na tle dwóch furmanów w śmierdzących kożuchach okładających się batami przed sklepem GS-u.
Haha...dla takich komentrzy warto wchodzić na forum Dzięki temu mogę sobie odpuścić powtórkę, którą przed chwilą włączyłem na C+, a którą miałem zamiar oglądnąć przed snem.

A jeśli chodzi o ruchy w Lechii Gdańsk - nakomita decyzja! U nas zawsze wypierdala się trenera, jak coś nie idzie bo to najtańsze. Mam nadzieje, że im to wyjdzie, i w końcu trenerzy w Polsce będą pracować dłużej niż 12 miesięcy, tak jak w normalnych ligach.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując