Elefant napisał(a):

Fantastyczna sieczka w Warszawie.
Nasza wczorajsza gra (nie najlepsza skądinąd) w porównaniu z meczem "pretendentów" wyglądała jak angielski dżentelmen z laseczką i melonikiem przechadzający się po londyńskim parku na tle dwóch furmanów w śmierdzących kożuchach okładających się batami przed sklepem GS-u.
|
Haha...dla takich komentrzy warto wchodzić na forum

Dzięki temu mogę sobie odpuścić powtórkę, którą przed chwilą włączyłem na C+, a którą miałem zamiar oglądnąć przed snem.
A jeśli chodzi o ruchy w Lechii Gdańsk - nakomita decyzja! U nas zawsze wypierdala się trenera, jak coś nie idzie bo to najtańsze. Mam nadzieje, że im to wyjdzie, i w końcu trenerzy w Polsce będą pracować dłużej niż 12 miesięcy, tak jak w normalnych ligach.