Temat
:
Hip Hop, Jazz ,Elektronika itd - czyli z dala od komercji
Wyświetl pojedynczy post
Szewandg92
Junior Member
Od: 01.2011
Offline
#
1138
26.09.2011, 19:39
Jeśli ktoś z Was miałby link do nowej płyty Łony i Webbera,to byłbym bardzo wdzięczny!
Powód: literówka
Ostatnio edytowane przez Szewandg92 : 26.09.2011 o godz. 19:54.
Szewandg92
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Szewandg92
Znajdź inne posty napisane przez Szewandg92