|
Żenada z tym Kafarskim - szczerze współczuję. Już widzę jak niektórzy piłkarze Lechii będą zasuwać w następnych meczach - szczególnie ci, którym kończą się kontrakty (przecież premii też nie będzie...), a znając życie to Traore w zimie razem ze swoim menadżerem znowu powtórzą akcję "chcę transferu!".
Ostatnio edytowane przez dulli78 : 26.09.2011 o godz. 17:05.
"Czuć się w klubie swoim, jak w domu ojczystym, oddychać pełną piersią, podkreślać na każdym kroku swój czysto-narodowy, a w czasach zaborczych także niepodległościowy charakter"
|