|
Tylko po co zmieniać jednego młodego na drugiego młodego?
To decyzja p.Kuchara - jak rozumiem żeby dalej Kafarski był trenerem. Może jest coś czego my nie widzimy? Nie ma się co śmiać, albo czekają cierpliwie żeby poszukać dobrego trenera w zimie, albo Kuchar ma jednak dużą słabość do Kafarskiego i dalej widzi sens kontynuowania z nim współpracy.
BTW
Nie wiedziałem ze w Lechii bez zgody Zarządu trener/manager Kafarski kupuje piłkarzy i potem zsyła ich do rezerw? Może to nie była jego decyzja, ale On musi robić za bufor dla innych?
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|