Wyświetl pojedynczy post
cpc
Senior Member
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4709
Stary 26.09.2011, 16:03
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Ten cały OZSK dał się wciagnąć sztabowcom Tuska jak dzieci. Tusk poprawi sobie wizerunek, tamci nic nie ugrają, najwyżej obiecanki jak Polacy na Litwie w nieokreslonej bliżej przyszłości. A na końcu jak znam życie nastąpią "niekontrolowane" przecieki do GW i TVN-u jak to Tusk zamiótł kibicami po podłodze i słupeczki pójda w górę przed samymi wyborami. Zresztą to zaproszenie było dokładnie wykalkulowane przez PR-wców aby naiwnych kiboli wciągnąć w pułapkę.
Z drugiej stony jakby OZSK odmówiło to porażka nastąpiła by z miejsca. Premier chciał ale kibole odmówili i zamiast "dialogu" wolą protestować.
Odpowiedz cytując