Arked napisał(a):

|
Jeśli w obliczu niedzielnych kontuzji Garguła i Boguski nie zaczną grać i to na poziomie to w zimie mogą pakować walizki.
|
Raczysz chyba żartować. Dlaczego mieli by akurat teraz zacząć grać, skoro do tej pory nic nie grali ? Ale jeśli za granie uznamy wyjście na boisko w podstawowej jedenastce, to faktycznie wtedy zaczną grać.