s1mone napisał(a):

|
(...) który sprawił, że jesteśmy jednym z najbardziej utytułowanych klubów w Polsce (a jeszcze 15 lat temu nie byliśmy nawet w pierwszej 5)
|
Moim zdaniem byliśmy. Jakie kluby wg ciebie nas wtedy wyprzedzały? Na pewno Górnik, Ruch, Legia (mająca dużo PP). Jakie jeszcze?
edit: co do reszty twojego posta - pełna zgoda. Też staram się być optymistą
