Temat
:
Futsal Wisła Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Groniol
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Ruda Śląska
Offline
#
167
26.09.2011, 14:37
WISLAK BW
napisał(a):
Do Rudy wybiera się 20~ osób
No to cekam na braci po szalu na hali!
Do soboty!!
AVE W !
Gůrny Ślůnsk
– historyczno krajina rozlygowano na teryńe Polski a Czeskij Republiki we dorzyczu gůrnyj Uodry a poczůnkowygo bjygu Wisły, połedńowo-wschodńo tajla Ślůnska.
ŚLĄSK ZAWSZE POLSKI !!
Groniol
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Groniol
Znajdź inne posty napisane przez Groniol