Wyświetl pojedynczy post
Groniol
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Ruda Śląska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#167
Stary 26.09.2011, 14:37
WISLAK BW napisał(a):Wyświetl post
Do Rudy wybiera się 20~ osób
No to cekam na braci po szalu na hali!

Do soboty!!

AVE W !
Gůrny Ślůnsk – historyczno krajina rozlygowano na teryńe Polski a Czeskij Republiki we dorzyczu gůrnyj Uodry a poczůnkowygo bjygu Wisły, połedńowo-wschodńo tajla Ślůnska.

ŚLĄSK ZAWSZE POLSKI !!

Odpowiedz cytując