Wyświetl pojedynczy post
labtec
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13925
Stary 26.09.2011, 13:05
bardzo ważne zdanie z weszlo.com odnośnie wyborów :




" Nie bądźcie niewolnikami preparowanych sondaży, które stanowią pułapkę dla demokracji. Dziś ludzie nie głosują wedle sumienia czy rozsądku, lecz wedle słupków, które sugerują: zagłosuj na PO lub PiS, bo w przeciwnym razie twój głos się zmarnuje.NIE !. Sondaże nie mogą decydować, generalnie w ogóle powinno się ich zakazać, bo to narzędzie do manipulowania ludźmi. Głosujcie na tę partię, na którą chcecie – może i na PO, albo PiS, wasza sprawa – ale nie na skutek sondażowego szantażu. Nie dajcie sobie wmówić, że nie macie żadnego wyboru, poza dwiema partiami, które dorwały się lata temu do kasy. "