KOALIK napisał(a):

|
Słabo już grał wcześniej, a mimo to był w kadrze na spotkania.
|
Z Widzewem zagrał nieźle i miałem nadzieję, że zaczyna wracać do jakiejś formy. Niestety później to już była tragedia.
@
Ogryzek całkowita racja, ale nie ma co zwracać uwagi na PANDE. On zawsze gadał głupoty.