Wyświetl pojedynczy post
vaazon
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#119
Stary 26.09.2011, 12:32
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Słabo już grał wcześniej, a mimo to był w kadrze na spotkania.
Z Widzewem zagrał nieźle i miałem nadzieję, że zaczyna wracać do jakiejś formy. Niestety później to już była tragedia.

@Ogryzek całkowita racja, ale nie ma co zwracać uwagi na PANDE. On zawsze gadał głupoty.
Ostatnio edytowane przez vaazon : 26.09.2011 o godz. 12:38.
Odpowiedz cytując