Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
jaro1985r
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16819
Stary 26.09.2011, 12:25
Michniewicz był wielkim Mourinho zawsze gdy było dobrze, jak źle to wszyscy byli winni tylko nie ten wielki taktyk. Zdobył raz mistrzostwo Polski( zdobył lub kupił), zaprosili go do paru transmisji i myśli ,że jest wielkim trenerem. W Jagiellonii nie dali mu kasy na zakupy(nie o zawodników chodzi) to wychodzi jaki z niego trener od siedmiu boleści. Nie trawię tego gościa bo jest sam w sobie zakochany a niestety (dla mnie na szczęście) wyniki wszystko weryfikują. Teraz tylko czekać jak chaotycznie wyrzuci paru zawodników do młodej ekstraklasy. Pamiętajcie wszyscy winni tylko nie on!
Odpowiedz cytując