Wyświetl pojedynczy post
jakkfk
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13923
Stary 26.09.2011, 12:03
St@chu napisał(a):Wyświetl post
W tej kwestii jestem dalece liberalny, opierając swoje przekonania na fakcie, że homoseksualizm nie jest chorobą, a rzeczą wrodzoną, wynikającą niejako z natury, z czym część może się zgadzać, a część nie.

Nie tylko homoseksualizm jest wrodzony, jak się okazuje:
http://www.bibula.com/?p=42215