St@chu napisał(a):

|
W tej kwestii jestem dalece liberalny, opierając swoje przekonania na fakcie, że homoseksualizm nie jest chorobą, a rzeczą wrodzoną, wynikającą niejako z natury, z czym część może się zgadzać, a część nie.
|
Nie tylko homoseksualizm jest wrodzony, jak się okazuje:
http://www.bibula.com/?p=42215