Wyświetl pojedynczy post
St@chu
Senior Member
 
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13922
Stary 26.09.2011, 11:57
orzeu napisał(a):Wyświetl post
Ale co ma homoseksualizm jako "rzecz wrodzona" do adopcji przez takich ludzi dzieci?
Bo o adopcji byla mowa a nie o homo samym w sobie.
W opisanej przeze mnie sytuacji nie dostrzegam, jak pisałem wyżej, żadnego zagrożenia dla tych dzieci, a jedynie korzyść, jaka ma miejsce na ogół, kiedy dziecko trafia do adopcji zamiast spędzać dzieciństwo w domu dziecka.

Ta "rzecz wrodzona" oznacza, że fundamentalnie nie zgadzam się z często podnoszonym argumentem, że dziecko mając za rodziców parę gejów czy lesbijek samo będzie homoseksualne.

Jeżeli więc nasze, czy jakiekolwiek inne społeczeństwo dojdzie do momentu, w którym takie pary są ogólnie akceptowane i cieszą się pełnią praw to nie widzę przeciwwskazań również dla zgody na adopcję dzieci.