wolfy napisał(a):

Zagadka: "W jaki sposób Weszło będzie usprawiedliwiało Czesia M. po kolejnym w.......u?" I co zrobi wspomniany as trenerski, żeby tym razem odciągnąć uwagę od siebie? Każe piłkarzom na treningu założyć spódniczki?
Żałosne granie Michniewicza na zasadzie: "To nie ja, to ci nieudacznicy" długo nie potrwa i nawet parasol(ik) medialny weszło nic tiu nie da. Czesio nie wiedział co bierze, kiedy obejmował posadę?
Żenada.
|
Jeszcze tydzień temu całkiem nieźle stali jak na swój potencjał moim zdaniem.
Ale pucharowa porażka i ten słynny "trening" z końca tygodnia mógł być początkiem gry przeciw Czesuafowi. Ma on nadal niejakie kłopoty z dogadaniem się z piłkarzami jak widać więc będzie ciężko...
Z drugiej strony - kto nie ma takich kłopotów wcześniej czy później...
Ale z trzeciej zaczął w Jadze w końcu lipca/z początkiem sierpnia, dziś jeszcze wrzesień... bardzo szybkie zgrzyty.