Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16818
Stary 26.09.2011, 11:50
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Zagadka: "W jaki sposób Weszło będzie usprawiedliwiało Czesia M. po kolejnym w.......u?" I co zrobi wspomniany as trenerski, żeby tym razem odciągnąć uwagę od siebie? Każe piłkarzom na treningu założyć spódniczki?
Żałosne granie Michniewicza na zasadzie: "To nie ja, to ci nieudacznicy" długo nie potrwa i nawet parasol(ik) medialny weszło nic tiu nie da. Czesio nie wiedział co bierze, kiedy obejmował posadę?
Żenada.
Jeszcze tydzień temu całkiem nieźle stali jak na swój potencjał moim zdaniem.
Ale pucharowa porażka i ten słynny "trening" z końca tygodnia mógł być początkiem gry przeciw Czesuafowi. Ma on nadal niejakie kłopoty z dogadaniem się z piłkarzami jak widać więc będzie ciężko...
Z drugiej strony - kto nie ma takich kłopotów wcześniej czy później...
Ale z trzeciej zaczął w Jadze w końcu lipca/z początkiem sierpnia, dziś jeszcze wrzesień... bardzo szybkie zgrzyty.
Odpowiedz cytując