borys napisał(a):

W wywiadzie dla Rzepy trener powiedzial, ze jesli chodzi o transfery to: "ciekawi gracze za darmo"
Wiec sprawa wyglada tak, ze ma dosc trudne warunki pracy, i tak samo Stan tj. sprowadza najlepszych z tych którzy rozchwytywani juz nie sa bo nie ma...kasy.
W klub trzeba zainwestowac czy to w kadre, czy baze treningowa, czy w szkolenie. A na to sie nie zapowiada. Bez tego wyzej nie podskoczymy, Lech, Legia juz placa lepiej(fakt z srednim skutkiem) a my zatrzymaliśmy sie na pewnym etapie tylo, liga, i Europa nam ucieka zamiast stać w miejscu.
|
Zgadza się. Oceniając Wisłę trzeba brać pod uwagę fakt, że coraz więcej Polskich klubów zbliża się do nas "finansowo", a niektóre już nas wyprzedziły. Jeśli granice będą zacierały się w takim tempie i ktoś dodatkowo w "bogatszych" klubach pójdzie po rozum do głowy i zacznie działać bardziej racjonalnie, bardzo prawdopodobna staje się sytuacja (w perspektywie kilku lat), kiedy będziemy emocjonowali się walko o LE, bo Mistrzostwo Polski będzie poza naszym zasięgiem.