Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
tomo
Senior Member
Od: 12.2003
Offline
#
23834
26.09.2011, 11:42
Szlag mnie trafi zaraz. Piszę pracę w wordzie w tabeli, nie wiem co mi się porobiło ale tabela nie rozszerza mi się automatycznie gdy wpisuję do niej tekst. Tekst mi pionuje praktycznie i dzieli wyrazy zamiast poszerzać tabelę. Gdzie to zmienić ?
tomo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tomo
Znajdź inne posty napisane przez tomo