|
Jeżeli w Turcji nie skończyła się kasa to sprzedanie go za min. 1 mln euro nie powinno być problemem. Sam Kirm też nie powinien wybrzydzać bo poprzednie lata w Wiśle i jego słaby występ na Mundialu nauczyły go chyba, że na więcej nie może liczyć.
Albo jacyś bogaci frajerzy z Turcji, albo wypełnienie kontraktu z Wisłą i tułaczka po 2 bundeslidze, czy beniaminkach ligi greckiej gdzie kokosów raczej nie zarobi.
|