|
Ja mam tylko pytanie do osób które chcą zwolnienia Maaskanta.
Kogo widza na jego miejsce? Tylko konkretne nazwiska z realnej półki cenowej Wisły. Od razu powiem że na Polskim rynku takowych nie widzę. A na Europejskim nikogo lepszego nie znajdziemy na obecną sytuację w klubie. Jak dla mnie powinien Robert spokojnie dokończyć kontrakt a potem jeśli MP znowu padnie naszym łupem dać mu kolejne 2 lata na STABILNĄ prace.. Bo to jest słowo klucz w naszym klubie.
|