|
Kiro wypadł z podstawowej 11 - w której był przez cały poprzedni sezon - ba zaostając najlepszym strzelcem zespołu. Teraz chce pokazac, że gra w 11 należy mu się, stara się ale generalnie podejmuje złe decyzje - zwłaszcza wykańcza sam akcje, co wychodzi mu słabo.
Jednak w ofensywie Kirm daje cokolwiek, w odróżnieniu od np. Garguły, do którego moja nadzwyczajna cierpliwość się skończyła. Miejsce w meczowej 18 kosztem Garguły żującego gumę powinien zająć Jirsak, który co prawda prochu nie wymyśli, ale przynajmniej nie będzie notował 8 strat na 10 zagrań, a asysty - mimio tego, że gra rzadziej od Łukasza zalicza znacznie częściej.
Jezeli ktoś powie, że Jirsak nie nadaje się do Wisły, to tak samo można powiedzieć o gargule i jeszcze paru chłopakach z meczowej 18 - a Jirsak w przeciwieństwie do wielu z nich nie zarabia takich kokosów....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|