|
Popatrzcie na Sikorskiego w Białymstoku, Tuska w Białymstoku, Tuska w Wielkopolsce. Oni chcą nas omijać jak się tylko da. Bo nagle okazuje się że "kibole" potrafią zorganizować się w 100 osób, a sztabowców największej partii w Polsce jest 20. Teksty "proponuje abyście panowie zrobili zdjęcia zwolennikom PiSu""poprzyjcie naszych kandydatów albo oni będą rządzi. PO zawsze pokazuje że jest luz, dżezi, lowe itd., a tu Sikorski nagle spięty i już nie jest takim wspaniałym nowoczesnym politykiem miłości. Poza tym media wykreowały taką nam opinie, że zwykli zmanipulowani ludzie gorzej już u nas nie mogą pomyśleć, więc jak pojawiamy się i śpiewamy hasła nie atakując nikogo maczetami i tak jesteśmy odbierani pozytywniej. Dużo zrobił też wywiad z Staruchem w Polsacie, który stał się dosyć popularny w internecie, bo w końcu miała być pokazówa jakie kibolstwo jest głupie, a jednak nie wyszło.
Niezależnie od wpływu na wynik wyborów, sympatii na kogo będziemy głosować. Przede wszystkim jesteśmy kibicami i broniąc ruchu kibicowskiego w Polsce, musimy stawać Platformie na drodze i robić swoje czy na stadionie czy na ulicy.

Fanatykiem już nie będziesz jak na halę nie przybędziesz!
Tylko Wisła!
|