PANDEM0NIUM napisał(a):

|
Kirma ma jeden duży problem. Brak wsparcia ze strony kibiców własnego klubu którzy gdy tylko powinie się noga wylewają na głowę zawodnika wiadro pomyj w imię swoich kompleksów.
|
Podaj przykłady pomyj podczas meczu?
Gra każdego piłkarza i on sam podlega ocenie (nie tylko Małecki po którym można jechać jak po burej suce wg niektórych - za przeproszeniem). To nie pierwszy raz kiedy mogliśmy stracić punkty przez jego złe decyzje. Pamiętasz mecz z Zagłębiem? Kiedy wbrew decyzji trenera wyrwał piłkę jak cham i strzelał karnego, którego zresztą nie strzelił. Na szczęście dowieźliśmy zwycięstwo 1-0 do końca.
Wczoraj była podobna sytuacja - sam musiał strzelić... i zamiast 3-1 po kontrze Ruchu było 2-2.
Andraż zawsze miał wsparcie kibiców - nigdy na niego nie gwizdano jak na Małeckiego podczas meczów, skąd te dziwne teorie?
BTW
O jakich kompleksach piszesz? Czy może jak zwykle sam już nie wiesz co piszesz i czekasz na mądrości od innych żeby je sobie oprawić i powiesić nad łóżkiem
Mam wrażenie że sam masz kompleksy, ale intelektualne.