ChG napisał(a):

|
Kirm ma jeden duży problem - jest słabym zawodnikiem, któremu wyszedł jeden dobry sezon i który teraz gra na swoim normalnym - beznadziejnym - poziomie.
|
Kibice Wisły mają jeden duży problem z realną oceną rzeczywistości oraz ze zrozumieniem tego że Cupiał nie wyłoży kilku baniek euro na zastępstwo Kirma. Nie rozumieją też tego że nie mamy odpowiedniego skautingu który znajdzie nam taniego odpowiedniego zastępce dla Słoweńca, nie rozumieją tego że nawet Staszek z pustego nie przeleje, i nie rozumieją tego że piłkarza klubu nalezu szanować tak jak każdego innego człowieka. Co gorsza co poniektórzy z klapkami na oczach nie widzą że Słoweniec daje więcej na boisku niż egoista Małecki.
I czymże jest problem Słoweńca do problemów niektórych kibiców Wisły?