Wyświetl pojedynczy post
PANDEM0NIUM
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 26.09.2011, 09:14
ChG napisał(a):Wyświetl post
Kirm ma jeden duży problem - jest słabym zawodnikiem, któremu wyszedł jeden dobry sezon i który teraz gra na swoim normalnym - beznadziejnym - poziomie.
Kibice Wisły mają jeden duży problem z realną oceną rzeczywistości oraz ze zrozumieniem tego że Cupiał nie wyłoży kilku baniek euro na zastępstwo Kirma. Nie rozumieją też tego że nie mamy odpowiedniego skautingu który znajdzie nam taniego odpowiedniego zastępce dla Słoweńca, nie rozumieją tego że nawet Staszek z pustego nie przeleje, i nie rozumieją tego że piłkarza klubu nalezu szanować tak jak każdego innego człowieka. Co gorsza co poniektórzy z klapkami na oczach nie widzą że Słoweniec daje więcej na boisku niż egoista Małecki.

I czymże jest problem Słoweńca do problemów niektórych kibiców Wisły?
Odpowiedz cytując