Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5481
Stary 26.09.2011, 09:13
Przeczytaj jeszcze raz moj post i wskaz mi gdzie napisalem o pieknej grze ? Wiadomo, ze nie mozna takiej oczekiwac po tym skladzie. Chodzi o cos innego, o zdominowanie rywala, organizacje gry, pressing, zeby druzyna wygladala jak kolektyw, niezaleznie od estetyki jej gry. W Wisle tego nie ma. Wczoraj byl chaos na boisku, indywidualne zrywy, nie poukladana obrona. A to sa elementy, za ktore odpowiedzialny jest trener.
Odpowiedz cytując