Temat
:
Futsal Wisła Kraków
Wyświetl pojedynczy post
WISLAK BW
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Nowa Huta
Offline
#
166
26.09.2011, 07:33
m94
napisał(a):
Takie pytanie kiedy Wisła gra następny mecz w futsalu na Reymonta bo nigdzie nie mogę znaleźć terminu ?
22-23 października z Red Devils Chojnice.
Do Rudy wybiera się 20~ osób
www.wislafutsal.pl
WISLAK BW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do WISLAK BW
Odwiedź stronę domową użytkownika WISLAK BW!
Znajdź inne posty napisane przez WISLAK BW