Wyświetl pojedynczy post
WISLAK BW
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#166
Stary 26.09.2011, 07:33
m94 napisał(a):Wyświetl post
Takie pytanie kiedy Wisła gra następny mecz w futsalu na Reymonta bo nigdzie nie mogę znaleźć terminu ?
22-23 października z Red Devils Chojnice.

Do Rudy wybiera się 20~ osób
Odpowiedz cytując