artur77 napisał(a):

martin 6 dlaczego martwi Palikot !!!
Według mnie Ruch Palikota ma bardzo ciekawy program (pewnie nie czytałeś) , ludzi nie partyjnych innych nowych , partia nowoczesna otwarta na UE
w końcu ile można patrzeć na ludzi z PO , PiS i SLD
|
czyli totalne zakopanie polskości i wszystkiego co z naszym narodem i tradycją związane. Stać się tolerancyjnymi, spedalonymi Europejczykami. Szkoda tylko jak ten chory pogląd się u nas już przyjmie to na zachodzie lewactwo przejdzie do defensywy.
Polskie trybuny były antykomunistyczne. Nasz naród jest dziwny, po to obalał komune, żeby 3 lata później samemu wybrać SLD do rządzenia? Wyniszczyli nas mentalnie zaborami, okupacją, komuną. Ciężko to teraz naprawić.