Jaroo1 napisał(a):

|
Michniewicza to zostaw w spokoju bo moze przy podpisywaniu kontraktu zapomnieli mu wlodarze Jagi powiedziec, ze nie beda meczy chcieli kupowac tylko normalnie wygrywac. No i wyszedl maly klops jak Czesiowi odjeto magiczna rozdzke od reki
|
Coś w tym może być.
Tylko po kiego gra przeciw piłkarzom? Sam będzie na wiosnę (jeżeli będzie tam jeszcze pracował) dzwonił? Z kołem zapasowym jeździł po kraju?
Probierz wiedział co robi sadzając co i rusz gwiazdeczki na ławce. Mentalnie ta drużyna to ligowy śmietnik: sprzedawczyki, wieczne talenty i ludzie, którzy ostentacyjnie wypieli się na były klub i kibiców (no - właściwie to jeden człowiek

). Słowem - tacy, których nikt w lidze z jakimikolwiek pieniędzmi nie chce, mimo często przyzwoitych umiejętności. Dzięki temu mają piłkarzy taniej, ale też - trzeba kogoś z charakterem żeby ten burdel postawić do pionu. Widać Probierz już nie dawał rady (stąd dymisja), ale Czesiu to kibicom pewnie tylko śmignie przed oczami. Wygląda mi na to, że już teraz usprawiedliwia przyszłą porażkę.
Może pora wrócić do komentowania i blogowania? Inaczej koledzy z "weszło" nie wydolą...