Kurna nareszcie cos sie dzialo na boisku
Jakas walka ,akcje ,tamci strzelili ,to my tez ,duzo walki i super atmosfera na trybunach
Niby tak powinno byc ,ale tak sie jakos pozmienialo "dookola" ze ten mecz cieszył.
Brawa dla chlopakow walczyli ile mogli,kosztowalo ich to pewnie mnostwo sil ktore mogly by byc sporzytkowane w Holandii.Dlatego tam pewnie dostaniemy bęcki ,ale Twente to juz inna bajka .
jeszcze raz brawa dla pilkarzy,i dla kibicow za super atmosfere i doping,za co zreszta pilkarze podziekowali.