Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#101
Stary 25.09.2011, 22:55
Kurna nareszcie cos sie dzialo na boisku

Jakas walka ,akcje ,tamci strzelili ,to my tez ,duzo walki i super atmosfera na trybunach

Niby tak powinno byc ,ale tak sie jakos pozmienialo "dookola" ze ten mecz cieszył.
Brawa dla chlopakow walczyli ile mogli,kosztowalo ich to pewnie mnostwo sil ktore mogly by byc sporzytkowane w Holandii.Dlatego tam pewnie dostaniemy bęcki ,ale Twente to juz inna bajka .

jeszcze raz brawa dla pilkarzy,i dla kibicow za super atmosfere i doping,za co zreszta pilkarze podziekowali.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując