Jaroo1 napisał(a):

|
Michniewicza to zostaw w spokoju bo moze przy podpisywaniu kontraktu zapomnieli mu wlodarze Jagi powiedziec, ze nie beda meczy chcieli kupowac tylko normalnie wygrywac. No i wyszedl maly klops jak Czesiowi odjeto magiczna rozdzke od reki
|
Przecież ma dalej w drużynie kilku specjalistów od kupowania.