Wyświetl pojedynczy post
fan01
Senior Member
 
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5466
Stary 25.09.2011, 22:29
szprotson napisał(a):Wyświetl post
wyglądało to tak że równo z końcowym gwizdkiem Nasi padli na murawę ze zmęczenia, a piłkarze Ruchu murawę mogli spokojnie opuścić truchtem.
Czyli nasi walczyli do upadłego, a Ruch na pół gwizdka, mi taki scenariusz pasuje. Mecz trwa 90 minut, w lidze nie ma zadnych dogrywek i czepianie sie pilkarzy ze dali z siebie wszystko jest.. dziwne?
Odpowiedz cytując