|
Braki w grze jak były tak są. Ale po takim meczu, gdzie nam od początku nie uklada się (dwie kontuzje), gdzie gramy średnio a i tak wyszarpujemy zwycięstwo naprawdę nie ma co wybrzydzać na grę drużyny, tylko cieszyć się z wygranej.
Również mam odczucie, że może być to taki mecz na przełamanie.
|