Wyświetl pojedynczy post
speedfashion
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92
Stary 25.09.2011, 22:03
iwan149 napisał(a):Wyświetl post
Tak jak napisało weszło zęby bolały od patrzenia na tak grającą Wisłe. Mamy olbrzymie szczęście, że tak słabo grając zdobywamy punkty i to jeszcze 3 dzisiaj. Z Bełchatowem było to samo tylko nasi mniej walczyli i przeciwnik był słabszy od Niebieskich. Po tym dzisiejszym spotkaniu plus za walke i świetną atmosfere na stadionie, ale od takiej drużyny jak Wisła powinno oczekiwać się stylu i ładnej gry...
1. Weszło niech się skupi na Jadze i Michniewiczu, bo drużyna polskiego Mourinho coś nie powala. Niedługo panowie z tej strony będą wypowiadać się o białostockim klubie jako o murowanym spadkowiczu, który utrzymuje się na powierzchni tylko dzięki genialnemu Michniewiczowi.

2. Owszem, trochę szczęścia było. Jednak przede wszystkim była wspaniała walka, którą przyjemnie się oglądało. Tak sobie myślę, że taktyka Maaskanta mogła się posypać po dwóch wymuszonych zmianach. Cieszy także fakt, że Jirsak zaprezentował się przyzwoicie.

3. Powinno się, ale takie mecze jak dzisiejszy także są ważne. Z perspektywy kibica twierdzę, że taki mecz walki był nam cholernie potrzebny. Być może piłkarze uważają podobnie i podbuduje to ich morale.

Cudów na tej murawie nie było, ale generalnie to było cudownie.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując