Temat
:
Turystyka - miejsca, atrakcje, dojazd, noclegi, kuchnia, ceny, zwyczaje [ zbiorczy]
Wyświetl pojedynczy post
Piotrek87
Senior Member
Od: 06.2008
Offline
#
533
25.09.2011, 22:01
Wybieram się z moją kobieta w połowie października do Wrocławia. Czy mógłby ktoś polecić hotel tak do 100zł za osobę z wyżywieniem i wiadomo łazienką w pokoju
Jak coś to proszę na PW, byłbym wdzięczny za poradę.
Piotrek87
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Piotrek87
Znajdź inne posty napisane przez Piotrek87