|
Kto był to widział ze piłkarze dali z siebie wszystko.Teraz media i forumowicze będą mówić ze Twente wygra z 5-0 a JA WAM POWIEM ŻE BĘDZIE REMIS ALBO MINIMALNIE WYGRA TWENTE.Mecz z ruchem bardzo fajny,pajace z Chorzowa zaczynali drzwi wyłamywac na G4 i skakać do G3.Hołota!
|