Wyświetl pojedynczy post
irman
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90
Stary 25.09.2011, 21:57
Zgadza się nie lubię Małeckiego. A rozbawiło mnie bardzo, że piłkarz który zwykle dostrzega kolegów z drużyny dopiero wtedy jak musi, łapie kontuzję potykając się na piłce do której jest zwykle niepotrzebnie przyklejony. Śmieszne i tyle.

Tak wiem. Pan Małecki całuje herb i należy się mu dozgonny szacunek oraz zakaz szydzenia z tak wybitnej osobowości. Sorki ale to nie dla mnie.
:/
Odpowiedz cytując