Wyświetl pojedynczy post
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#165
Stary 25.09.2011, 21:55
Groniol - praktycznie nie przypominam sobie meczu futsalu (wyjazdu) na którym nie było kogoś z Krk, więc i teraz pewnie ktoś będzie.

m94 - http://www.futsalekstraklasa.pl/inde...terminarz-menu
Odpowiedz cytując