Proud napisał(a):

|
Nie to, że bronię Małeckiego, ale chyba nigdy w piłkę nie grałeś, bo nie od dziś wiadomo, że najgorsze kontuzje często łapie się bez udziału przeciwnika, tylko właśnie źle stając nogą, stając na piłce, nie trafiając w piłkę itp.
|
ale irman wie lepiej.
Przeciez Ibrahimovic, Rooney, Bojan czy Torres skręcili kostki nie dotykając nawet piłki. Wystarczyło że zle ulozyli nogę na murawie.
Człowiek idąc ulicą może sobie skręcić kostkę , z niczego.. miejmy nadzieje ze irmanowi się to przytrafi, wtedy zrozumie , skoro taki zarozumiały : )
nie lubi Małeckiego więc mu chcę przywalić. Chcial błysnąc, z marnym skutkiem.