|
Karherop napiszę inaczej. Nie mamy obecnie piłkarza który potrafi kopnąć stojącą piłkę w określone miejsce, za to jestesmy mistrzami paniki przy stałych fragmentach.
Na temat indywidualnych mozliwości piłkarzy mam to samo zdanie i nie zamierzam się spierać, ale jakos nie wierzę że gość będący królem strzelców w lidze nie gorszej niż nasza, nie ma sił na rozegranie całego meczu.
90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
|
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."
|
|