- pierwszy ciekawy mecz w tym sezonie na Reymonta
- spoko, że udało się nam stworzyć kilka okazji grając bez Meliksona
- dobry ten Jovanovic
- czy tylko ja mialem wrażenie, ze Pareiko mial dzisiaj straszne problemy z oceną sytuacji. Nie wiem czy przy golu na 2:2 nie powinien wyjść do tej piłki szybciej, wczesniej też była podobna akcja z drugiej strony gdzie zamiast wyjść to się cofał nie mówiąc już o tych niepewnych zachowaniach przy dośrdkowaniach. Nie wiem - znajomi z Estonii go odwiedzili czy co ? bo gral jak na kacu
