|
1. Dobra gra Ruchu(waleczność)2. Podobało mi się oddanie naszych piłkarzy którzy po meczu leżeli na boisku, tak jak mówił Reyman muszą być godni podania ręki a po tym meczu braku zaangażowania nie można im odmówić.3 PP, LE oraz Ekstraklasa to jednak pewne obciążenie. Lech jak grał w LE to całkowicie odpuszczał mecze ligowe. Cieszę się że nasi piłkarze wiedzą o co walczą i w jakim klubie grają. Wady oczywiście też są, nawet spore ale dajmy spokojnie popracować trenerowi. Ten skład jest ciągle w budowie. W zimowym oknie transferowym pewnie dojdzie do pewnych zmian ale nie będzie to wymiana połowy składu. Powinniśmy brać lekcję od takiego Apoelu który ma mniejszy budżet ale mądrze prowadzony przewyższa nas o głowę.
|